Úspechy

Pomocou techniky zrkadla v mysli sa mi podarilo dosiahnúť urýchlené uzdravenie môjho syna, ktorý utrpel úraz počas hry basketbalu. Sotil ho spoluhráč tak nešťastne, že môj syn dopadol na lavičku, ktorá bola na okraji hracej plochy. Syn mal prasknutú kostrč. Ihneď som si v hladine predstavila zdravého syna v zrkadle s bielym rámom. Pomocou programovania sa mi podarilo to, že môj syn bol prepustený z nemocnice za štyri dni. Bolo to tesne pred vianočnými sviatkami.  Počas programovania som si predstavovala,  že na druhý vianočný deň si doma zatancujeme - čo sa mi aj splnilo. Čoskoro sa úplne uzdravil.                                                                           

Gitka


Chcel som sa pustiť do podnikania s jedným pánom. Predtým, než by som s ním uzavrel zmluvu, použil som techniku kontrolu snov. Pred spaním som v uvoľnenom stave zadal otázku, či sa mám pustiť do tejto spolupráce. V noci sa mi prisnil nasledovný sen: Sedím s dotyčným mužom pri stole. Otváram svoj kufrík, v ktorom sú naukladané zväzky tisícoviek (bolo to za času slovenských korún). Chcem ich spočítať, ale bankovky explodujú, hneď potom ako ich uložím na stôl. Po prebudení som okamžite vedel, že by som šiel do straty, teda som od dohody ustúpil. Po niekoľkých mesiacoch som sa dozvedel, že tento muž skrachoval.                                                                                                                                                                                                  

 JozefV mladosti som často mávala migrény. Po absolvovaní kurzu som bola zvedavá, či bude možné sa dozvedieť sa príčinu môjho trápenia s 10 ročným odstupom. Použila som techniku pohára vody s otázkou na príčinu. V noci sa mi prisnil sen, ktorému som okamžite rozumela. Vo sne som sa kúpala v horúcej káve. V tom čase som pracovala ako vedúca učtárne, a často som sa do noci dopovala neúmerne veľkým množstvom kávy.

Katarína