Aktivácia intuície

Vedci Stanfordskej univerzity zistili, že používame len 2% zo schopností nášho mozgu. Silvova metóda je vedecky podložená, jednoduchá, praktická, ľahko osvojiteľná metóda, ktorá umožňuje, aby sme využili naše možnosti a schopnosti v prospech riešenia problémov.

Jednou z najdôležitejších nástrojov tejto metódy je relaxácia a meditácia, ktorá dokázateľne znižuje stres.

Silvova metóda nie je náboženstvo ani sekta. Ateista aj veriaci sa môže naučiť využívať potenciál svojho mozgu tak, ako sa vie každý naučiť bicyklovať sa, bez ohľadu na vierovyznanie.
Nie je to mágia, ale múdre využitie (nie fanatické a nie maloverné) doteraz málo známeho potenciálu nášho mozgu v prospech našich pozitívnych cieľov.

Svetoznámy americký lekár Dr. Clancy D. McKenzie (http://www.drmckenzie.com/) tvrdí:

„ Ak niekto pocíti výsledky, ktoré vie dosiahnúť v alfa dimenzii, neskôr sa nikdy nepokúša spraviť rozhodnutia alebo riešiť problémy bez použití týchto techník.“


Každú noc, keď zaspávaš, tvoja intuícia sa prebúdza a tvoja myseľ je v čírom stave.

Frekvencia mozgových vĹn (kmitov za sekundu)

14-21 k/s a vyššie 7-14 k/s 4-7 k/s 0-4 k/s
Bdelý stav, 5 zmyslov. Vnímanie času a priestoru. Ľahký spánok, meditácia, intuícia. Žiaden limit v čase a priestore. Hĺboký spánok, meditácia.  Veľmi hĺboký spánok. Bezvedomie v  stave delta.

 
Keď spíš, tvoje mozgové vlny sa spomalia na 7 – 14 kmitov za sekundu, a neskôr až  na 4 – 7 kmitov za sekundu. V tom čase tvoja kreativita, schopnosť riešiť problémy a citlivosť sa zvyšuje.  Ale všetko sa stráca v momente keď sa prebudíš. Avšak, máš na výber aby sa tvoje cenné schopnosti nestratili. Na tento mimoriadny zdroj bezhraničného ESP potenciálu sa ľahko môžeš napojiť aj v bdelom stave, pomocou techník Silvovej metódy.

zdroj:

http://www.silvaintuitionsystem.com/sip